Erdoğan takliçisi Nahya ile Bakan Varank arasında TOGG sohbeti: “Kılıçdaroğlu faydalansın”

Uzun süredir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini taklit eden, siyasi mizah içerikli videolarıyla da günden günden tanınır hale gelen Muhammed Nur Nahya, Togg’u keşfetti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Togg’a binen Nahya, Bakan’ın yanında da Erdoğan’ın sesini taklit etti. Bakan Varank Nahya’nın performansını beğenirken Nahya, ilerleyen dakikalarda Togg’un üstün teknoloji üzerinden muhalefete esprili bir dille eleştiride bulundu.

“BAY KEMAL ZOOM’A BURADAN MI BAĞLANIYOR?”

Muhammed Nur Nahya, Togg’un teknolojik özelliklerini anlatan Bakan Varank’a “Bay Kemal zoom’a buradan mı bağlanıyor” sorusunu yöneltti.

Varank, Nahya’ya şu cevabı verdi:

Biliyorsun Bay Kemal diyor ki ‘Türkiye teknoloji görsün diye Jeremy Rifkin’i biz uzaktan Türkiye’ye bağladık’. Zoom toplantısı yapmış. Yani teknolojinin geldiği son nokta olarak zoom toplantısını biliyor. Biz de o istifade etsin diye buraya bu kamerayı koyduk, bu kameradan zoom toplantısına bağlanabilir. Görüyor musun, nasıl yüksek teknoloji

“BAY KEMAL FAYDALANSIN”

Bu diyalogun üzerine Muhammed Nur Nahya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini taklit ederek esprileri patlattı: “Bunu biz Bay Kemal için yapmışız ya. Faydalansın. Fabrikaya davet edelim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir