Dilan Polat Etkisi: Tuğba ve Ömer Bağ Çiftinin Kısa Süredeki Değişimine İnanamayacaksınız!

Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat önceki gün de ‘silahla tehdit suçuna azmettirme’ suçundan yeniden tutuklandı. Polat çiftinin tutuklanmasının ardından pek çok benzer hayat yaşayan fenomen de mercek altına alındı. Bu isimlerden bir tanesi de ‘omertubaliya’ olarak bilinen Tuğba Bağ ve Ömer Bağ çifti. Yaşadıkları değişimden tutun baştan aşağı değişen hayatlarıyla dikkatleri üzerine çeken Tuğba ve Ömer Bağ ikilisini sizler için inceledik…

Doğum fotoğrafçılığından başlayan kariyerinde inanması güç şekilde hızla yükselen Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasından sonra da ortalık durulmadı.

Polat ailesinin davalarıyla beraber herkes “nereden geliyor bu değirmenin suyu?” diye sorgulamaya başlayınca olaylar karıştı. Önce Avukat Feyza Altun’un ardından emniyet güçlerinin radarına takılan pek çok fenomen ortaya çıktı.

Özlem ve Tayyar Öz, Şulemsi, Rabia Toprak, Nevra Bilem derken yeni yeni isimlerin karşımıza çıktığı bu dönemde dikkat çeken bir diğer isim de Ömer ve Tuğba Bağ oldu.

Tuğba Bağ ve Ömer Bağ çifti 2.2 milyon takipçili “@omertubaliya” adlı ortak hesaplarını oldukça aktif bir biçimde kullanıyor. İkilinin bir de kişisel hesapları var, oradan da paylaşımlarına devam ediyorlar.

“omertubaliya” adıyla tanınan Tuğba ve eşi Ömer Bağ hakkında oldukça dikkat çeken detayları ortaya atan kişi ise Alp Kılınç…

Kılınç’ın iddialarına göre, kısa sürede hayatları bambaşka bir noktaya geldiği söylenen Tuğba ve Ömer Dağ çifti 2019 yılında sobalı bir evde yaşıyormuş.

Öne sürülenlere göre, Bağ ikilisi ülkenin dört bir yanında bulunan Dilan Polat Güzellik Merkezi’nin şubelerinden birkaçını açarak apayrı bir hayata “merhaba” diyen isimlerden.

Alp Kılınç’ın paylaşımına göre, Tuğba Bağ ve Ömer Bağ çifti 2020 yılında Dilan Polat Güzellik Merkezi’nin Sakarya şubesini açmışlar.

İlk Dilan Polat şubelerini açan Tuğba ve Ömer Bağ çiftinin hayat standartlarının kısa süre içerisinde hızla yükseldiği de öne sürülüyor.

Yine Alp Kılınç’ın iddiasına göre, Bağ ailesinin sayısının tam olarak tahmin edilemediği kadar villa sahibi olduğu yöndeki dedikodular da alıp başını yürüyor.

Mercek altına fenomenlerin birçoğunda rastalığımız detaya bu ailede de rastlıyoruz. Nedir bu? Elbette ya adlarını ya da soyadlarını taşıyan plakalı lüks otomobiller…

Ömer Bağ, kendi sosyal medya hesabından “BAG” plakalı lüks araçlarını da şu şekilde paylaşıyor.?

Buradaki paylaşıma da baktığımızda söz konusu çiftimiz, Sakarya şubesinden sonra bir adım daha ileri gidip Dilan Polat Pendik şubesini de açmışlar.

İkinci şubelerini açtıktan sonra Türkiye-Gürcistan arası yolculukları başlayan Bağ çiftinin sosyal medya hesaplarına baktığımızda sayısız ülke gezdiklerine şahit oluyoruz.

Fransa’dan, Tayland’a, İsviçre’den Hollanda’ya sayısız ülke gezen Bağ çiftinin paylaşımları görenlere derin bir iç çektirecek cinsten.

Dilan Polat ve Engin Polat ikilisiyle yeni bir şubede poz vermeseler de anladığımız kadarıyla, Bağ çifti üçüncü şube olarak da Dilan Polat Iğdır’ı açmışlar.

Bu seferde Türkiye-Gürcistan arası yolculukları başlıyor. Bunlara baktığımızda hepsi normal bir çift gibi duruyorlar. Örneklerin hepsi aynı muhafazakar, evli. Dikkat çekmeyecek kişiler seçilmiş gibi. Zaman aralıkları yine aynı 2020/2023. İnstagramda görgüsüzlük yaparak çektikleri bütün fotoğraf ve videoları da sildiler.

2020 ile 2023 yılları arasında yaşamlarına apayrı bir boyut kazandırdıklarını fark ettiğimiz fenomen ikilinin eski halleriyle yeni halleri arasında da fark var.

Pek çok fenomen de olduğu gibi paylaşımlarıyla gözleri üzerine çeken Tuğba Bağ’ın da estetik yaptırdığı iddiaları da söz konusu.

Gelin biraz Tuğba ve Ömer Bağ ikilisinin eski fotoğraflarını bir görelim…

??

??

??

??

??

Bir de, görenlere “vay be, nereden nereye!” dedirten yeni paylaşımlara da bakalım…

??

??

??

??

??

??

??

??

??

??

Alp Kılınç, yolları Dilan Polat ve Engin Polat ile kesiştikten sonra apayrı bir hayata büründükleri öne sürülen Tuğba ve Ömer Bağ ikilisi hakkında “görgüsüzlük yaparak çektikleri bütün fotoğraf ve videoları da sildiler” ifadelerini kullandı.

Tüm bu iddialar göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde Tuğba Bağ ve Ömer Bağ ismini daha çok duyacağız gibi…

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nedir peki? Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir