Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı resmen doğrulandı

Android ekosisteminin başında yer alan Google, çok yakında merakla beklenen Pixel 8 serisini piyasaya sürecek. Bu bağlamda hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Şimdi de her iki telefonun tasarımı ve renk seçenekleri de resmen belli oldu.

Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı resmen doğrulandı

Paylaşılan sızıntıya göre Pixel 8 serinin amiral gemisi modeli Pixel 8 Pro, Obsidiyen, Porselen ve Gök Mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde satışa sunulacak. Ayrıca bahsi geçen Gök Mavisi seçeneğinin Pixel 8a modelinde de kullanılacağını belirtelim. Öte yandan Pixel 8 ise, Şakayık Gülü, Gri ve Obsidiyen renklerinde piyasaya sürülecek.

Renk seçeneklerine ek olarak hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro ikilisi, selefine kıyasla daha yuvarlak bir tasarımda karşımıza çıkacak. Böylece geçen yıl Pixel 7 serisinde karşımıza çıkan keskin köşeler ortadan kalkmış. Ayrıca yeni telefonlardaki tek yenilik bu değil. Tüm kameralar artık iki yerine tek bir cam parçasının arkasında oturuyor.

Pixel 8, 8 Pro ve 8a modellerinden oluşacak Pixel 8 serisi, önümüzdeki Ekim ayında tanıtılacak. Bu noktada Google, 4 Ekim tarihli ”Made by Google” etkinliğine işaret ediyor. Dolayısıyla tüm detaylar için bizlerle kalmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir