Tecrübeli Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Eskilere Nal Toplatacak!

Kripto para piyasası hafta sonuna doğru ilerlerken yeşil bölgedeki ilerleyişine devam ediyor. Lider kripto para Bitcoin 43 bin doları geri alması başardı. Büyük kripto paralar arasında Chainlink performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte, popüler bir kripto analisti, devam eden piyasa döngüsü sırasında “eski nesil” dijital varlıklardan daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiğini üç altcoin projesini paylaşıyor.

İyi kazanç için eskilere değil bu altcoin projelerine bakın!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, spot Bitcoin ETF hype’ının ardından Bitcoin yükseliş ivmesini kaybetti. Bu da piyasanın genel durumunu etkisi altına aldı. Ancak, analistler bu durumun değişmeye başladığını ileri sürüyor. Dahası, bazıları piyasanın yeni bir rallinin eşiğinde olduğunu tahmin ediyor. Yeni bir YouTube videosunda Jason Pizzino, takipçilerine piyasa yorumlarını paylaştı. Altcoinlere bahis yapmak için iyi bir kılavuzun, önceki döngülerden projelere para yatırmaktan kaçınmak olduğunu söylüyor. Bu bağlamda Pizzino, şu açıklamayı yapıyor:

Eski döneme ait şeylere baktığınızda, bir zamanlar olduğu gibi aynı yapışma gücüne veya pompalanabilir güce sahip görünmüyorlar. Bu nedenle, size daha büyük kazançlar sağlayacak şeyler arıyorsanız, kolay bir temel kural, eski saçmalıkların çoğundan uzak durmaktır. Bazı pompalar yapsalar da, daha fazla pompalanabilirliğe sahip şeyler için gitmek istersiniz. Nedir bu kriptolar? Çok fazla var. Render gibi şeyler söyleyebiliriz. Yukarı yönde oldukça iyi hareketleri oldu. TIA hakkında çok konuşuldu. SUI hakkında çok konuşuldu.

Analistin paylaştığı kripto projelerine bakalım

En büyük ABD kripto borsası Coinbase, Render (RNDR)’ı listeleme yol haritasına yeni ekledi. Render, üç boyutlu işleme görevlerine ve yeni ortaya çıkan 3D uygulamalara yardımcı olmayı amaçlayan merkezi olmayan bir Grafik İşleme Birimi (GPU) modeli. RNDR yazı sırasında 4,76 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 45. sıradaki altcoin son 24 saat içinde %4’ten fazla artış gösterdi.

Celestia (TIA), herkesin kendi Blockchain’ini kolayca ve minimum maliyetle dağıtmasına izin vermeyi amaçlayan merkezi olmayan bir ağ. TIA, yazı sırasında 17,35 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 33. sıradaki altcoin geçtiğimiz gün %4,6’dan fazla değer kazandı.

Sui Network (SUI) bir katman-1 Blockchain. Ayrıca, Aptos’un (APT) önemli bir rakibi. Proje, delege edilmiş bir proof-of-stake (dPOS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışıyor. Böylece, düşük gecikme süresi ve yüksek verim sağlamayı amaçlıyor. SUI, yazı sırasında 1,47 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 46. sıradaki altcoin son 24 saatte yaklaşık %1,5 artış gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir